ASZdziennik – Najlepsze zmyślone newsy z kraju

ASZdziennik – Najlepsze zmyślone newsy z kraju

Dzień zaczynam od skorzystania z toalety, szybkiego śniadania, prysznicu i przeglądu prasówki. Tej ostatniej czynności nie wyobrażam sobie bez ASZdziennika.

ASZdziennik to fanpage na Facebooku, na którym umieszczane są zmyślone newsy. Informacje tam zawarte nawiązują do aktualnie gorących wydarzeń.

To najlepiej redagowane newsy o rzeczach, które zasługują na wykpicie i ironię

ASZdziennik kpi z poprawności politycznej, z zachowań mediów, z hipokryzji polityków. Brakowało mi czegoś takiego. Jest delikatnie, ze smakiem, z miejscem na realne zastanowienie się co wyprawiają osoby publiczne.

Ten „serwis” sprawdza się przede wszystkim przy jakichś ważnych wydarzeń w kraju – Dzień Niepodległości, zalany Stadion Narodowy, afera Amber Gold czy wielka kumulacja w LOTTO.

ASZdziennik: PILNE: Marcinowi P. postawiono zarzuty w sprawie Amber G.

W świecie dorosłych mało jest miejsca na żarty. Potrzeba więcej luzu, który ASZdziennik daje mi codziennie rano. Zamiast sprawdzać TVN24 czy inne Onety i Interie, lepiej poczytać co dzieje się w kraju przez pryzmat tego dziennika. Poranna podróż do pracy czy szkoły nagle wydaje się przyjemniejsza. Nie irytuje nagle deszczowa pogoda czy wysokie ceny paliw.

Polecam dać ASZdziennikowi lubię to na Facebooku. Można też dodać stronę do swojej listy RSS, ale newsy są tam wrzucane dosyć rzadko.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
KID
Nie dorastaj! To pułapka!

Gdy ktoś Ci mówi żebyś w końcu dorósł - nie rób tego! To pułapka! Bycie wiecznym dzieckiem to najlepsze co...

Zamknij