BLOGERSI się spóźnili, przynajmniej o jakiś rok.

BLOGERSI to film dokumentalny o blogerach. Dokument, który był mocno promowany, miał pokazać jaką moc mają blogerzy. Materiał filmowy pojawił się właśnie na YouTube i w końcu jest ogólnodostępny. Nie ukrywam, czekałem na ten materiał ponieważ byłem zainteresowany czym ciekawym chciał się z nami podzielić i co przekazać Jarek Rybus – reżyser i scenarzysta tego dokumentu.

Niestety cały materiał strasznie mnie rozczarował. Materiał jest już mocno przeterminowany. Mówi o potędze blogerów i to jak social media będą niedługo wpływały na sytuację w kraju. Jak kilka osób przy pomocy Internetu będzie mogła zmienić. Bitch Please – ktoś kojarzy Nie dla ACTA w Polsce? To najdobitniejszy przykład tego jak potęga internautów jest duża i jak w sumie kilka osób może wywołać kulę śniegu nie do zatrzymania w pewnym momencie.

Oglądając ten dokument teraz, po takim długim czasie od jego nakręcenia, miałem grymas zawodu na twarzy. Dobrze promowany materiał, bardzo dużo informacji w social mediach, a tu taka kaszana. Byłem skłonny nawet zapłacić małą sumkę by to zobaczyć, cieszę się, że dokument jest udostępniony za darmo – nie mam przynajmniej powodów by zawzięcie krytykować coś co dostałem za free. 

BLOGERSI to w tym momencie jedynie ciekawostka. Materiał może i w jakimś stopniu proroczy, ale co z tego jak opublikowany po fakcie. Polecam dla tych, którzy nadal nie są świadomi (chociaż ostatnie wydarzenia chyba mocno ograniczyła procent takich osób). Twórcy spóźnili się ze swoim dokumentem o jakiś rok.

Całość do obejrzenia poniżej.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zamieniłem pada na ekran

Każdy mój znajomy wie, że jestem graczem. Lubię pograć w dobrego shootera dla chwili rozluźnienia lub zagłębić się w psychologiczny...

Zamknij