Cenego przestań zasypywać mnie SPAMem!

Cenego przestań zasypywać mnie SPAMem!

Ostatnio zająłem się czyszczeniem swojego maila i uwalnianiem go od newsletterów. Zaczęło mnie wkurzać otrzymywanie codziennie po kilkanaście różnych maili z reklamami. Postanowiłem wypisywać się z każdej, niechcianej subskrypcji. I tak już od jakiegoś czasu powoli uwalniam się od SPAMu. Mój plan chce mi popsuć Cenega.

Szanujące się firmy zawsze wstawiają w mailu stopkę z linkiem, po kliknięciu którego możesz automatycznie wypisać się z subskrypcji.

Zasady są proste. Mogę się wypisać z subskrypcji tak samo szybko jak się do niej zapisałem. Są jednak firmy, które mają w dupie swoich klientów i traktują ich ja szmaty.

Kliknij tu, kliknij tam!

Zalejemy Cię masą spamu, a Ty masz tutaj gówno do gadania. Tylko kliknij w zapis do newslettera.

Cenega codziennie – CODZIENNIE – wysyła mi kilka reklam. Wkurza mnie to już dosyć mocno. Rozumiem jeden mail w tygodniu, ale nie kilka codziennie! Do tego nie pozwalają się wypisać z ich otrzymywania.

Maile od Kompanii Gaczy z ofertą sklepu Muve.pl nie mają nawet stopki z informacją o możliwości wypisania się!

Pałka się przegła!

Gdy zobaczyłem stopkę z newslettera sklepu Muve.pl to mocno się wkurwiłem. To jest niedopuszczalne by kreująca się na poważną firmę Cenega tak głęboko w dupie miała swoich klientów.

 • Była stopka.
 • Była informacja z możliwością wypisana się z subskrypcji.
 • Jedyne co trzeba zrobić to…

napisać maila na adres sklep@muve.pl

Maila napiszę, dołączę do niego link do tego wpisu jako powód mojego rozstania się z ich tak zajebistym spamem i niech tylko spróbują mi nie wyłączyć subskrypcji!

Nikomu nie polecam zapisywać się do newsletterów Cenegi/Muve.pl/Kompanii Graczy. Nie znają umiaru w wysyłaniu swojej oferty handlowej, a do tego robią problemy przy wypisaniu się z subskrypcji. Ja mówię dość te wiadomości nie są godne lądować nawet w zakładce SPAM – ma mi to zniknąć jak najszybciej!

PS. Sorry za tyle przekleństwa ale wkurzają mnie takie zagrania.

To może Cię zainteresować:

 • Adsz65

  LOL na serio ci to przeszkadza, na tydzień przychodzi około 3 maile od nich i czasem są to nawet fajne oferty. 

  • http://www.facebook.com/archi1266 Arkadiusz Lech

   Ofert już nawet nie sprawdzam. I nie, nie przychodzą 3 maile w tygodniu -- przychodzi ich więcej, w szczególności od Kompanii Graczy. Gorszy był chyba tylko Groupon ze swoimi ofertami, ale tam mogłem się szybko wypisać. 

 • Cezar

  Rozumiem bulwers ale za tytuł powinni Cię wychłostać prostaku.

  • http://www.facebook.com/archi1266 Arkadiusz Lech

   Sorry -- poniosło mnie, zmieniłem 😉

 • Schizek123

  Kompania graczy…. Tak samo po 4-5 maili dziennie…

 • Gracz

  Bardzo niefajny artykuł, w którym usiłujesz być na siłę kontrowersyjny i Ci nie wyszło. Dla mnie zawód . Najpierw usiłujesz z nimi współpracować, a teraz -- gdy Cię mniej lub bardziej olali -- budujesz im czarny PR. Pewnych rzeczy się nie robi. Ten artykuł przedstawia Cię w negatywnych świetle jako potencjalny współpracownik i pracownik. Nie pali się za sobą mostów -- a już szczególnie nie w ten sposób.

 • http://twitter.com/Keymaker2005 Zbigniew Borowski

  Arku, bardzo low class. Trochę maniery wprowadź do swojej retoryki.

 • http://maciejjonek.com/ Maciej Jonek

  A ja się zgaadzam. Spam powinien być pieętnowany. Wylgarna natarczywość została odzwierciedlona w szczerym tekście. Uważam, że nie ma powodu, żeby wybierać słownik blogerom.

  PS. Ja mam osobną skrzynkę na newslettery i dość sprytny program do poczty, bez tego pisałbym takie teksty raz w miesiącu.
  Rock on!

  • http://www.facebook.com/archi1266 Arkadiusz Lech

   Nie mam nic do Cenegi jako firmy wydającej gry. Robi to dobrze -- ma dużo topowych pozycji, a ich inicjatywę Kompanii Graczy sam kilka razy chwaliłem jako coś co fajnie wpisuje się w ten mój „pseudo projekt” Nie piracę, gram na oryginałach. Nie lubię jednak jak ktoś zmusza mnie do przyjmowania ich oferty handlowej w ilościach hurtowych.

Przeczytaj poprzedni wpis:
jet set radio
Jet Set Radio HD przywraca wspomnienia

Człowiek zapamiętuje wiele wydarzeń. Są takie, które można przywołać od razu, ale są i takie, które do przywołania potrzebują specjalnego...

Zamknij