Czwartkowa Nutka #2 – Zimowa Cisza

Czwartkowa Nutka #2 – Zimowa Cisza

No zasypało! Po prostu wzięło i zasypało no… Człowiek idzie spać z myślą, że zima już odeszła i może w końcu powoli przerzucać się na wiosenny tryb, a tu jeb. Wstaje rano i trzydzieści centymetrów śniegu. Tak się nie godzi!

No ale jak już ta zima wróciła to trzeba korzystać, póki jest, bo później to już tylko upały i będę tęsknił za śniegiem. W dzisiejszej czwartkowej, tłustej, nutce będzie klimatycznie z Kamilem Bednarkiem.

Można gościa krytykować, że TeVauEnowski produkt masowej papki, ale myślę, że Bednarek to najlepszy przykład tego, że można robić to co się kocha i się realizować mimo ogólnego zamieszania w okół swojej osoby. Szanuję go za to, że tak jak śpiewał Reggae, tak nadal to robi.

Do naszej playlisty trafia więc ostatni utwór Cisza z jego najnowszej płyty Kamil Bednarek – Jestem.

Usiądź sobie przy kominku, weź do ręki lampkę grzanego wina, włącz ten kawałek i obserwuj zimę. Kozacka melancholia. Zajebisty klimacik.

Btw. Na płycie jest świetny motyw przy tym utworze. Przez pierwsze 30 sekund jest tytułowa cisza.

W ogóle cała płyta jest świetna. Dostałem ją od mikołaja i jakoś wypadło mi z głowy (to pewnie przez Jestę Ekspertę), by napisać o niej kilka słów, a jest o czym pisać.

[toggle title_open=”Zamknij” title_closed=”Czym jest Czwartkowa Nutka?” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”yes”]

Czym jest Czwartkowa Nutka?

Czwartkowa Nutka to jedna piosenka, którą podrzucam wam każdego tygodnia – w czwartek. Piosenka, która w danym tygodniu najbardziej mi się spodobała, wiecie – weszła i nie chciała wyjść – trafia do wpisu. Oprócz pojawienia się notki, piosenka zostanie dodana do specjalnie stworzonej playlisty na YouTubie.

[button link=”http://cojamysle.pl/nutka” size=”medium” color=”red”]Playlista CojaMysle?[/button]

Każdego tygodnia, w czwartek oczekuję, że i wy podzielicie się ze mną swoją czwartkową nutką. W komentarzu pod wpisem wrzucacie utwór, który powinienem przesłuchać. Te które przypadną mi do gustu trafią do playlisty

Dzięki temu zrobimy wspólnie najzajebistszą playlistę na YouTubie!

[/toggle]

W komentarzu nie zapomnij zostawić piosenek, których słuchałeś w tym tygodniu.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
fail
Nie nauczono nas przegrywać

Jak mamy się nie bać porażki skoro zamiast uczyć nas chęci zdobywania szczytów mimo wszystko, pokazywano nam co zrobić by...

Zamknij