Czwartkowa Nutka #5 – Dubowe odkrycia

Czwartkowa Nutka #5 – Dubowe odkrycia

Już po świętach, po zimie… oh.. wait… No dobra, w środku wiosennej zimy – nadjeżdża kolejna część Czwartkowej Nutki. Piątka jest mroczna, mocna i napędzana przez Spotify.

Słów kilka o kolejnych zmianach. Czwartkowa Nutka przesiada się na Spotify. Nutka ta odzwierciedla mnie i mojego bloga. Ja sam ostatnio swoją muzyczną aktywność przeniosłem na Spotify, więc to normalna kolej rzeczy. Mimo wszystko YouTube nie jest idealnym miejscem do słuchania muzyki. Spotify o wiele bliżej do Edenu w tej kwestii.

Utwory z CN będą pojawiać się na Playlistcie, którą ostatnio wam opublikowałem.

Czas przejść do najlepszego mięska czyli muzyki. Dzisiaj jest mocno. Dzięki Tunigo znalazłem wiele fajnych kawałków, o których istnieniu nie miałem pojęcia.

Professor Green – Jungle – feat. Maverick Sabre

Zajarałem się grimem. Znalazłem na Tuningo świetną playlistę w tych klimatach i gwałcę ją namiętnie przez ostatnie kilkanaście dni. W Jungle Professora Greena się po prostu zakochałem.

Wideboys – Addicted 2 The Bass – Tantrum Desire D&B Remix

Nie zaszkodzi też troszkę Drum&Bass. A uzależnieni od bassu Wideboysi robią mi dobrze tym kawałkiem. Znalezione na

Xilent – Boss Wave

Coś dla graczy. Utwór, który przypadnie do gustu fanom dubstepu i ośmiobitowych dźwięków. Retro Gaming w odświeżonej wersji 😉 Swoją drogą, jakiś czas temu furorę robił genialny teledysk do tego kawałka.

 

Nie zapomnij w komentarzu pod spodem zostawić swojej propozycji. Większa dawka muzyki w specjalnej playlistcie CojaMysle?www.cojamysle.pl/spotify

To może Cię zainteresować:

  • http://www.facebook.com/serafin.zywinski Serafin Żywiński

    Wpadłem tu przy okazji i gorąco (również przy okazji) polecę inne twory Professora Greena -- „How Many Moons”, „Remedy” i przepiękny „Astronaut”. Warto sprawdzić całe płyty :).

Przeczytaj poprzedni wpis:
mario
Mikrotransakcje to choroba współczesnych gier

Coraz bardziej irytują mnie gry free2play, a raczej pay2play, w których twórcy zachęcają gracza darmowym produktem, za który później chcą...

Zamknij