Gra o Cuprum – stwórz grę i wygraj 5000zł

Gra o Cuprum – stwórz grę i wygraj 5000zł

Lubię gry, lubię patrzeć jak powstają nowe gry, a jeszcze lepiej jak mogę pomóc przy takowej.

Jednym z zadań tego bloga jest motywowanie do działania. Pokazywanie, że da się i można, tak nawet u nas, w naszym kraju. Lokalna galeria Cuprum Arena organizuje konkurs, w którym do wygrania jest 5 tysięcy złotych.

Stwierdziłem, że takiej fajnej, lokalnej inicjatywie z przyjemnością pomogę. W końcu 5 tysięcy piechotą nie chodzi nie? Wraz z akcją Nie piracę, gram na oryginałach stałem się partnerem całego konkursu. Tym samym będę mógł w jakiś stopniu wspomóc uzdolnionych ludzi, których w naszym kraju na szczęście nie brakuje.

gra_cuprum

Może przy okazji, ktoś wykaże się kreatywnością i wpadnie na genialny pomysł, który tak samo jak kiedyś Angry Birds, zrewolucjonizuj branżę gier? Byłoby super!

Bo liczy się przede wszystkim dobry pomysł

Tak jak Minecraft, DOTA, wspomniane wcześniej Angry Birds, Limbo, Flower opierają się na pomyśle, tak i twoja gra powinna się na tym opierać. Ja przy ocenie będę brał przede wszystkim to pod uwagę.

Zadanie jest całkiem proste. Wystarczy stworzyć grę, której akcja będzie dziać się w lokacjach stworzonych na wzór galerii Cuprum Arena. Macie czas do 16 sierpnia.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie galerii – tutaj.

Znajdziecie tam potrzebne materiały i regulamin, z którym warto się zapoznać.

Ja już nie mogę się doczekać najlepszych pomysłów.

// Kliknij lajka po lewej stronie. Może któryś z twoich znajomych jest zakonspirowanym twórcą gier i będzie miał okazję wygrać 5000zł

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
straz
Przykładny obywatel musi się nachodzić

Znalazłem tablicę rejestracyjną. Na własnej posesji więc zadzwoniłem na Policję, żeby to zgłosić. W końcu przykładny obywatel nie. Przyjadą, zabiorą,...

Zamknij