Jak dasz mi wejściówkę na Blog Forum Gdańsk to zrobię Ci loda!

Jak dasz mi wejściówkę na Blog Forum Gdańsk to zrobię Ci loda!

Blog Forum Gdańsk to bardzo ciekawa impreza, na którą zjeżdżają się blogerzy z całego kraju. W tym roku BFG2012 odbędzie się 13-14 października na stadionie PGE Arena. Wstęp jest mocno ograniczony – trzeba dostać zaproszenie, za które wiele osób zrobiłoby wszystko.

W tym roku organizatorzy Blog Forum Gdańsk i Wykop.pl zorganizowali ciekawą akcję, w której to ludzie decydują kto pojawi się na tej konferencji i kto wystąpi przed zebraną publicznością. Pomysł ciekawy ale jak na razie idzie w złym kierunku. Polega to na tym, że blogerzy sami zgłaszają swoje kandydatury i zachęcają do głosowania na samych siebie.

Dochodzi też do jeszcze gorszych zagrań – pewien blog zorganizował nawet konkurs, w którym rozlosuje nagrody wśród osób oddającyh na niego głosy. Jestem ciekawy jak daleko sięga granica dobrego smaku i zeszmacenia się za głupi świstek papieru. Ja rozumiem bardzo ważne wydarzenie w blogosferze, dobry sposób autopromocji i przyciągnięcia nowych czytelników czy też poszerzenia listy kontaktów o bardzo ciekawe perosny.

Sam bardzo chciałbym dostać takowe zaproszenie i pojechać do Gdańska – spotkać najbardziej wpływowych blogerów w kraju, przybić im piątkę i wypić symboliczne 😉 piwo. To co się teraz dzieje przypomina mi pewną scenę z filmu Galerianki.

Mam nadzieję, że organizatorzy zauważą w porę takie niefajne zachowania i tak samo jak w powyższej scenie odpowiedzą – Chyba Cię pojebało blogerku.

To może Cię zainteresować:

 • http://nolifestyle.in/ Michał

  Przykra sprawa. Ale szmaciarzy nie brakuje, niestety. 

 • Leon Zdziałek

  I tak pojedzie towarzystwo wzajemnej adoracji i lizania się po fiutach… to po co na to czas tracić. Co nowego można się tam dowiedzieć?

  • http://www.facebook.com/archi1266 Arkadiusz Lech

   Wolę towarzystwo wzajemnej adoracji (albo bardzie ludzi znających się nawzajem) od osób, które chcą się tam wcisną i polansować za wszelką cenę.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Bez nazwy-1
Projekt Gr@żyna – daj mi człowieka, a zrobię z niego potwora!

Wystarczyło, że zostawiłem Internet na weekend. Postanowiłem spędzić trochę czasu nad jeziorem - odcięty od świata. Rzadko zdarza mi się...

Zamknij