Justin Bieber wystąpi w Polsce – ach… te hejtery znowu atakujo

Justin Bieber wystąpi w Polsce – ach… te hejtery znowu atakujo

Nie rozumiem wszystkich tych hejterów, którzy obrzucają Justina Biebera najgorszymi wyzwiskami. I co z tego, że śpiewa z playbacku? I co z tego, że jest jak magnes na 13-nastolatki? I co z tego, że „jest tworem bezmózgiej amerykańskiej popkultury”?. On zarabia 55 milionów rocznie, a Ty nie!

Justin Bieber przyjedzie do Polski 25 marca, wystąpi w Łodzi i pewnie będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego roku, komentowane jeszcze długo  po koncercie. Chętnie bym się wybrał. Nie dla tego, że lubię muzykę, którą tworzy. Po prostu takie wydarzenie byłoby na pewno fajnym wspomnieniem.

Idę tylko po to żeby jebnąć mu butelką xD

— Komentarz jednego z internautów

Co by nie mówić na temat Justina i jego piosenek, jest to postać, która na stałe wpisała się w historię popkultury, a z nią nie lubię być na bakier.

Niestety się tam nie pojawię.

No cóż tak wyszło, bardzo żałuję. Bilety są dla mnie za drogie.

Tak wyglądają ceny biletów. Jest też opcja spotkania się z Bieberem. Taka przyjemność kosztuje ok. 1500zł

Nie mam wolnych kilku stów by się wybrać do Łodzi. A szkoda, chętnie bym to zrobił. Mimo tego nie czuję chęci krytykowania ich ceny. Wręcz przeciwnie – zazdroszczę tym, którzy będą mieli okazję zobaczyć ten koncert na żywo.

Nie podoba Ci się Justin Bieber? Twoja sprawa – nie słuchaj go. Ja też wolę troszkę inny rodzaj muzyki i co z tego? Czy to od razu powód do tego żebym nienawidził człowieka za to, że odniósł sukces? Plebs się dowartościowuje krytykowaniem kogoś znanego i tyle. Nie idź z nimi bo to jest chore i niezdrowe.

Mam nadzieję, że Justinowi spodoba się w Polsce i tak jak inne znane osoby, pochwali naszą żywiołowo reagującą, polską publiczność. Podoba mi się, że co raz więcej światowych gwiazd przyjeżdża do Polski. Bardzo fajny trend.

A co do ciebie, niedowartościowany hejterze – bardzo mi przykro, że swoją niską samoocenę podbudowujesz krytyką innych, może lepiej zająłbyś się czymś ciekawszym, tak dla odmiany i dla własnego dobre 😉

Bilety na koncert można kupić na ticketpro.pl

[button link=”http://www.ticketpro.pl/jnp/wszystko/1020062-justin-bieber.html” color=”orange”]Bilety – Justin Bieber[/button]

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
chirurg
WTF? Symulator Chirurga 2013

I jak tutaj nie zwariować. Gdy widzi się takie gry, to coś się przestawia w mózgu. Dawno nie dostałem tak...

Zamknij