Ken Block i Gymkhana po raz piąty

Ken Block i Gymkhana po raz piąty

Będzie krótko. Chciałem napisać o nowej Gymkhanie dopiero jutro, ale piątka jest tak świetna, że postanowiłem opublikować nowy wpis jeszcze dzisiaj.

Kilka słów na wstępie.

Jeżeli nie wiesz co to jest Gymkhana, to odsyłam Cię do naszej wspólnej cioci Wiki – Gymkhana. Jeżeli jesteś aż tak leniwy, że nie chcesz już dzisiaj skakać po stronach, przedstawię Ci definicję tego rodzaju wyścigów.

Wyścig konny, kolarski, motocyklowy lub samochodowy ze sztucznymi przeszkodami, mający na celu wykazać zręczność i odwagę zawodników oraz walory danego pojazdu (samochodu, motocykla lub roweru).

Ken Block jest rajdowcem, który Gymkhanę opanował już chyba do perfekcji. W piątej części filmu przygotowanym we współpracy z DC Shoes (przy, którego produkcji pomogli również Ford czy Monster) Ken Block trafia na ulice San Francisco gdzie prezentuje swoje umiejętności. Fimik zobaczyłem już kilka razy i cały czas mnie zachwyca. A to wymyślne „piruety”, a to sceneria, a to praca kamery czy też świetny montaż (motywy ze zmianą perspektywy niczym w Matrixie normalnie miażdży).

Wszyscy powinni się uczyć od DC Shoes jak powinno się robić niezłe virale w Internecie. Na samym profilu tej marki odzieżowej film udostępniło ponad 2,5k osób. 3,5k osób wyraziło swój zachwyt za pomocą przycisku „Lubię to”, a ok. 186 fanów skomentowało go. Dodaj do tego 6k udostępnień, 40k lajków na fanpage’u Kena Blocka i już masz akcję, o której mogą tylko śnić polscy spece od reklamy.

Piątkę zobaczyłem, teraz czekam na szóstkę. Ken Block i DC Shoes do dzieła!

PS. Jeżeli nie widziałeś poprzednich filmików to możesz je obejrzeć na profilu DC Shoes na YouTubie, w specjalnej zakładce Gymkhana.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
powstan
Ubisoft świetnie reklamuje Assassin’s Creed III

Spodobały mi się zwiastuny Assassin’s Creed III. Widać, że Ubisoft pakuje, w promocję najnowszej części tej popularnej serii, sporo kasy....

Zamknij