Krzykliwa koza opanowała rynek muzyczny – czas na Goat Edition

Krzykliwa koza opanowała rynek muzyczny – czas na Goat Edition

Internet nie przestaje mnie zadziwiać. Ludzie za każdym razem udowadniają mi, że są bardziej kreatywni lub jebnięci. Granica między tymi dwoma stanami jest bardzo cienka, a w internecie prawie w ogóle nie istnieje. Bo jak inaczej wytłumaczyć to co się własnie dzieje.

Do puki nie wychodziłem ze strony głównej YouTube’a wszystko było dobrze. Moja mała bezpieczna przystań – trailery z gier, filmiki różnych vlogerów, gameplay’e i najnowsze teledyski.

Jak prawdziwy żeglarz przemierzający bezkresne oceany internetu, czasami lubię wypłynąć na szersze wody. Najgorzej, gdy jakiś sztorm zmieni mój kurs i przez przypadek trafię do zatoki absurdu.

Ostatnio zamieszkał tam Harlem Shake. Odwiedzając tę zatokę jeszcze raz, natknąłem się na nowy mem – krzyczącą kozę.

 

Tak, dobrze przeczytałeś krzyczącą kozę. Sam nadal przecieram oczy ze zdziwienia.

O co chodzi?

Zaczęło się od tego kilkusekundowego filmiku, w którym uwieczniono, jakżeby inaczej, krzycząca kozę. Koza to niebylejaka, bo krzyczy jak człowiek. Strasznie urocze i nie znam nikogo, komu po tym filmiku kąciki ust nie poszły lekko do góry.

Później ktoś wpadł na pomysł by zaprosić kozę do wspólnego występu z Taylor Swift w jej utworze I Knew You Were Trouble, który w nowej wersji nazwano I knew you were goat when you walked in

To otworzyło kozie drzwi do wielkiej kariery i sławy. Teraz chce z nią śpiewać każdy artysta.

 

[toggle title_open=”Zamknij” title_closed=”Zobacz kto jeszcze śpiewa z kozą” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]

Justin Bieber

Will.I.Am

Usher

Bon Jovi

PSY

Skrillex

[/toggle]

Internet nie przestanie mnie zadziwiać. Tak wielki miks różnych ludzi sprawia, że miejsce to nigdy nie będzie narzekało na brak kreatywnych/chorych pomysłów. Sam zdecyduj, ja już nie jestem wstanie stwierdzić czy to co właśnie oglądam jest genialne czy zjebane.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
rok
CojaMysle? ma już rok

Rok. Można go zapisać w różny sposób. 31 556 926 sekund lub 525 949 minut albo też 8 766 godzin. Są też tacy,...

Zamknij