Nałogowi „psychopaci i mordercy” wspierają chore dzieci

Nałogowi psychopaci i mordercy  mający problemy z pęcherzem, okazują się być też ludźmi. Mowa tutaj oczywiście o graczach. The Humble indie Bundle to akcja, w której każdy może kupić zestaw bardzo ciekawych, niezależnych produkcji, płacąc za nie tyle ile sam uważa za stosowne. Kupujący sam decyduje czy pieniądze, które postanowił przeznaczyć na zakup paczki gier pójdzie do rąk fundacji na rzecz chorych dzieci, twórców gier czy też organizatorów akcji.

Najnowsza, już piąta, edycja tej akcji zawiera w sobie niesamowite perełki. W jej skład wchodzą LIMBO, Psychonautus, Amnesia: The Dark Descent oraz Superbrothers: Sword & Sworcery EP. Jeżeli kwota jaką zapłacisz za gry, przekroczy średnią (w tym momencie jest to $7.62) dodatkowo możesz pobrać grę Bastion, do czego serdecznie zachęcam. Myślisz, że to już koniec tego co dostaniesz za nawet najmniejszy gest pomocy? Oprócz gier możesz pobrać również ścieżki dźwiękowe z każdej produkcji. Muzyka w wymienionych wyżej grach jest świetna i miło będzie przesłuchać jej sobie nie tylko podczas obcowania z daną produkcją.

Okazuje się, że nawet psychopaci, za jakich postrzega nas TVP potrafią okazać serce i zrobić coś w dobrym czynie społecznym. Wszystkich zachęcam do zakupu paczuszki bo w te gry powinien zagrać każdy – w tym przypadku cena nie gra roli, ponieważ sam ją sobie określasz.

Na koniec ciekawostka. Wiecie kto, jak do tej pory, zapłacił za ten zestaw najwięcej? Markus Persson, znany większości graczy jako Notch. Jest to twórca kultowej już gry Minecraft. Za piąty zestaw The Humble Indie Bundle zapłacił on  3 tys. dolców – nieźle ;)

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogarnij się sportowo na wakacje

Ostatnio mało się tutaj działo,to dlatego, że przy tak pięknej pogodzie wszystkie moje pomysły lokowałem w kreatywnym spędzaniu czasu na...

Zamknij