Nie pojechałem na Blog Forum Gdańsk 2012

Nie pojechałem na Blog Forum Gdańsk 2012

O Blog Forum Gdańsk jest teraz bardzo głośno. Już w sobotę zjedzie się tam cała śmietanka naszej polskiej blogosfery. Nie ukrywam, że też chciałbym tam być. Niestety nie udało się – chociaż możliwość była.

Dużo znanych osób. Wiele prelekcji, na których można dowiedzieć się sporo ciekawych rzeczy. Możliwość poznania wielu interesujących ludzi i wypicia z nimi tego symbolicznego browara, może dwóch, ewentualnie siedmiu. Jest to nie lada gratka dla blogera z tak krótkim stażem jak mój.

Mogłem tam być ale wszystko rozbiło się o pieniądze.

Zapisałem się na stronie Blog Forum Gdańsk i wyraziłem chęć uczestniczenia w tym wydarzeniu. Po jakimś czasie otrzymałem maila z informacją, że mogę przyjechać, ale ze względu na duże zainteresowanie innych blogerów organizatorzy nie mogą zapewnić wszystkim noclegu w Gdańsku – trzeba go sobie załatwić na własną rękę. Cała reszta jest niezmienna dla wszystkich uczestników.

Jako, że nie jestem Kominkiem, a mój blog dopiero wystartował  (45 wpisów to jest tak na prawdę nic) organizatorzy zaprosili mnie w ramach uczestnika „drugiej kategorii”. Niech nikt nie zrozumie mnie źle – nie mam do nich o to żalu. Rzeczywistości nie oszukam, jeszcze jestem mało znaczący w blogosferze – jeszcze.

Jako, że nie zdążyłem zorganizować sobie noclegu, a nie stać mnie na nocowanie w hotelu postanowiłem w tym roku odpuścić sobie Blog Forum Gdańsk. Po prostu nie stać mnie teraz na taki wyjazd.

Wszystkie wydarzenia mam zamiar śledzić za pośrednictwem Internetu i wkurwiać się na samego siebie dlaczego mnie tam nie ma.

Za rok będzie zupełnie inaczej.

Za rok opublikuję na Facebooku czy Instagramie (a może nawet na Google+) zdjęcie swojej walizki, którą będę zabierał na zjazd blogerów w Gdańsku. Za rok będę nocował na koszt organizatorów z zastrzeżeniem, że hotel ma mieć pięć gwiazdek, wannę pełną szampana i obsługę, która przyleci na każde moje pierdnięcie. Za rok będę mógł wszystko – no hej marzenia to dobry motywator.

Nie wierzycie? Poczekajcie rok 😉

Tym czasem zostaję w swoim domku i będę szykował swój misterny plan podbicia świata.

Muahahaaha!!!

Powiązane: Jak dasz mi wejściówkę na Blog Forum Gdańsk to zrobię Ci loda!

To może Cię zainteresować:

  • Gimbazjalny hejter ;_;

    Nudny , niczym nie wyróżniający się blog. Powodzenia w dalszej karierze.

Przeczytaj poprzedni wpis:
pasy3
Kultura przepuszczania pieszych na pasach

Prawo jazdy mam od półtora roku. Samochodem trochę jeżdżę, do szkoły codziennie muszę robić około 40 km. Mamy w kraju...

Zamknij