Pierwsza setka na blogu

Pierwsza setka na blogu

Ten wpis jest symboliczny, jestem z niego dumny jak z żadnego innego. Wszystko dzięki temu, że jest to wpis sygnowany liczbą 100. W tym właśnie momencie na blogu CojaMysle? pojawiła się setna notka.

Jestem z tego faktu bardzo zadowolony. Nie często zdarza mi się skierować tyle swojej uwagi na jedno zadanie. A sto tekstów to dla mnie nie lada wyczyn. Choć były wzloty i upadki, udało się. Czasami kompletnie nie miałem weny, a czasami nie mogłem zasnąć dopóki nie przelałem swoich myśli na wirtualny papier. Jestem dumny z tego co udało mi się stworzyć i w jakim kierunku to wszystko idzie. Cały czas do góry.

Czas najwyższy sprawdzić jakie teksty z całej setki czytaliście najczęściej. Z pomocą przychodzi jak zwykle Google Analytics.

Desperados Red przypomniał mi za co nie lubię piw smakowych

Sam byłem zaskoczony popularnością tego wpisu. Pisany w dosyć spontanicznym stanie i warunkach. Pod notką rozgorzała nie mała dyskusja ludzi, którzy przyznali mi racje, że Desperados Red jest niedobry i tych którzy również przyznali mi rację, że Desperados Red jest całkiem smaczny (muahahaha!!). Dużą rolę odegrało tutaj dobre pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Ze zdziwieniem przecierałem oczy jak dużą popularnością cieszył się ten tekst pod koniec 2012 roku – już długo po jego publikacji.

Google wie o mnie więcej niż ja sam

Tekst, który dobrze się niósł, mogę stwierdzić, że nawet bardzo dobrze. Gdyby nie cholerne problemy z serwerami, po których straciłem swoje dotychczasowe teksty, pewnie byłby na podium. Na szczęście tekst wrócił – udało mi się odzyskać sporo tekstów i wrzucić do kategorii Odzysk. Jeżeli chcecie zobaczyć jakie teksty pojawiły się zanim pewnie poznałeś CojaMysle? warto tam zerknąć.

A ja tylko chciałem sobie pograć w Far Cry 3

Moje problemy z Far Cry 3 przyciągnęły dużą liczbę czytelników. Ubisoft spieprzył totalnie z Uplay’em. Mnie osobiście zdenerwował jeszcze mocniej po publikacji tekstu, gdy reklamowałem uszkodzoną płytę. Nie chcieli jej wymienić na nową, twierdząc, że to wina użytkownika. Right – mogłem w sumie nie kupować gry to by nie był ryzyka, że trafię na uszkodzony nośnik – fuck the logic! Tutaj na szczęście świetnie zachował się Empki, po którym bym się tego nie spodziewał. Mimo, że nie mieli takiego obowiązku wymienili mi grę na nową. Miły gest z ich strony – dużo nie wydali, a zyskali w moich oczach bardzo mocno. Co by jednak nie mówić o zapleczu, Far Cry 3 to cały czas świetna gra.

7 niesamowitych plakatów z gier

Najmłodszy tekst w tym zestawieniu. Jestem z niego, jak i z całej akcji Jestę Ekspertę (w ramach, której powstał ten wpis) bardzo zadowolony. 7 plakatów, które zrobiły na mnie świetne wrażenie. Nic dodać, nic ująć.

Sto tekstów już za mną. Teraz podwijam rękawy i zabieram się za zdublowanie tego wyniku.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
justin2
Justin Bieber wystąpi w Polsce – ach… te hejtery znowu atakujo

Nie rozumiem wszystkich tych hejterów, którzy obrzucają Justina Biebera najgorszymi wyzwiskami. I co z tego, że śpiewa z playbacku? I...

Zamknij