Pierwszy tydzień już za mną

Wczoraj minął pierwszy tydzień istnienia CojaMysle? Udało mi się napisać kilka tekstów i pomimo deficytu czasowego udało się zagospodarować kilkanaście godzin by rozwinąć bloga. Nie jest to jeszcze ostatnie słowo.

Jak pewnie wiele osób zobaczyło (btw. przez tydzień stronę odwiedziło 4,5 tys. ludzi :D ) blog zmienia się cały czas. Coś dodaję, coś usuwam, coś zmieniam. Nie jest łatwo, w szczególności gdy nie dysponuję odpowiednią wiedzą. Nie jestem programistą ale przez ostatni tydzień poznałem API Facebooka i strukturę WordPressa jak nigdy dotąd. Jeszcze kilka tygodni z takim współczynnikiem nauki i będę mógł tworzyć skomplikowane serwisy.

Przed CojaMysle? jeszcze długa droga. Bardzo cieszy mnie Wasza aktywność. Nic tak nie motywuje jak zobaczyć, że ktoś nowy polubił mój tekst. Z każdym lajkiem dostaję niesamowitego powera. Na tę chwilę takesty zebrały łącznie ok. 400 lajków co daje mi zapas energii pozwalający zrobić małe tournee po naszym układzie słonecznym – dziękuję Wam za to, w szczególności tym, którzy mieli swój bezpośredni wkład w rozwój CojaMysle? – Andrzej Tucholski, Paweł Nowak, Igor Chudy, Piotr Baranowski i Arek Jurczewski. 

Pierwszy tydzień już za mną ale to nie oznacza, że teraz już z górki. Teraz to dopiero zacznie się hardcore. Będę musiał regularnie publikować nowe wpisy, rozwijać stronę. A uwierzcie – nie jest to proste gdy ma się na głowie szkołę, kilka projektów, przy kilku się pomaga. A gdzie miejsce na czas wolny? Na szczęście lubię to co robię, więc się przy tym nie męczę – tylko relaksuję.

Keep Calm and Read The CojaMysle?

PS. Korzystając z okazji wrzucam grafikę przedstawiającą moje inne projekty.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Darmowe minuty do wszystkich w abonamencie, a co z usługą „Zbieraj minuty” w Play?

Od kilku dni na rynku telekomunikacyjnym w Polsce dzieją się bardzo ciekawe ruchy. Play wprowadza nową taryfę Formuła 4.0, a T-Mobile,...

Zamknij