T-shirt przyszłości dla prawdziwego geeka

T-shirt przyszłości dla prawdziwego geeka

Zadziwiające jak reklama wyświetlona mi na Facebooku doprowadziła mnie do ciekawego projektu. Za każdym razem gdy wejdziesz na Facebooka, po prawej stronie wyświetlają Ci się reklamy. Przez brak ciekawej aktywności na mojej Tablicy – weekend – znajomi trzeźwieją, a marki mają wolne, postanowiłem kliknąć w reklamę Ballantine’sa.

Był to filmik na YouTubie przedstawiający tshirtOS – koszulkę wyposażoną w wyświetlacz LEDowy, kamerkę i połączenie Bluetooth, dzięki któremu połączysz ja z własnym telefonem.

Produkt mnie zaciekawił więc postanowiłem grzebać dalej.

Trafiłem na www.tshirtos.com. Opisano tam cały pomysł. I powiem Ci, że chcę taki t-shirt!

Koszulkę da się programować. Już wyobrażam sobie aplikacje dla tego t-shirta. Możliwości są nieograniczone.

Obudziła się we mnie taka geekowska potrzeba posiadania gadżeciarskiej odzieży 😉 a tshirtOS jako gadżet daje ogromne możliwości. Jestem ciekawy kiedy ten tshirt ujrzy światło dzienne i w jakiej będzie cenie. Intryguje mnie jeszcze jedna kwestia. Jak prać taką koszulkę?

Łap na koniec krótkie filmiki z betatestów tshirtOS.

[toggle title_open=”Zamknij” title_closed=”Testy tshirtOS” hide=”yes” border=”yes” style=”default” excerpt_length=”0″ read_more_text=”Read More” read_less_text=”Read Less” include_excerpt_html=”no”]http://youtu.be/2cu9Rt7CBqQ
http://youtu.be/PeC6QeigZUc[/toggle]

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
music
Idealna muzyka dla graczy – poszukajmy jej razem!

Dowiedziałem się o pewnym fajnym przedsięwzięciu kierowanym w stronę graczy. Jako, że jestem graczem i lubię też posłuchać muzyki postanowiłem troszkę pomóc...

Zamknij