Ten wpis o wakacjach, chorobie i planach na najbliższy tydzień

Ten wpis o wakacjach, chorobie i planach na najbliższy tydzień

Dawno nic opublikowałem. Takie są uroki wakacji – z jednej strony więcej czasu na rozwój bloga, a z drugiej częstsze wypady w miejsca, gdzie Internet jeszcze nie dotarł. Tak minął mi właśnie mija mi ten tydzień.

Pojechałem nad jezioro i korzystałem z uroków pięknej pogody, która jak ostatnia szmata mnie zdradziła. Przeziębiłem się, przez co do udanych mogę zaliczyć jedynie weekend. Od kilku dni rozkłada mnie gorączka, a ból gardła nie daje o sobie zapomnieć.

Just chillin on hamak 😉

Just chillin on plaża 🙂

Przyszły tydzień zapowiada się smakowiciej i tym razem mam nadzieję, że żadna bakteria czy wirus mnie nie dopadnie. Jadę do Anglii. I moja aktywność na blogu może być hmm… podobna do tej w tym tygodniu. Jeżeli jednak chcesz wiedzieć co u mnie, to najlepszym sposobem będzie Instagram. Od jakiegoś czasu testuję tę platformę społecznościową troszkę mocniej, a taka wakacyjna podróż może być dobrą motywacją do popstrykania wielu fotek. Mój profil możecie obserwować przez świetną aplikację webową – Pinstagram, z której na co dzień korzystam. Mam tylko nadzieję, że moja Xperia X10 wytrzyma – mam z nią ostatnio niemałe przeboje.

Mam jeszcze dzisiaj multum spraw do załatwienia, ale jeżeli zdążę to jutro. gdy ja będę z głową w chmurach, na blogu pojawi się recenzja Dark Knight Rises. Stay Tuned 😉

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
blogerzy
AleUpał!: Blogerzy radzą co robić gdy termometr wskazuje ponad 30 stopni

Jak wynika z wielu badań - blogerzy są opiniotwórczy (badanie Brand24). Postanowiłem więc zebrać ich kilku i zapytać o to...

Zamknij