The Avengers po Polsku – ja podziękuję

Dzisiaj będzie krótko, bo odjęło mi mowę, niestety nie z zachwytu, a z przerażenia. Zobaczyłem dzisiaj dubbingowany zwiastun filmu The Avengers. Złapałem się za głowę i przestraszyłem. To brzmi jak produkcja dla najmłodszych. Zastanawiam się czy film czasem przed premierą kinową, wcześniej nie pojawi się na Disney Channel – bardzo podobny styl dubbingowania produkcji.

Film ma być (i pewnie będzie) komercyjnym hitem. Świetnie rozreklamowany, pewnie wiele osób pamięta jeszcze zakończenia Iron Mana 2, Kapitana Ameryki czy Thora, w których zapowiadano Mścicieli. Ja osobiście czekam na film akcji, nie kreskówkę – z tym kojarzy mi się dubbingowa wersja nowej produkcji Marvela.

Mam nadzieję, że Helios w mojej okolicy będzie puszczał film w dwóch wersjach – z dubbingiem i z napisami. Wybieram zdecydowanie tą drugą opcję. Zresztą sam sprawdź jak prezentuje się The Avengers z polskim dubbingiem.

To może Cię zainteresować:

Przeczytaj poprzedni wpis:
Google Drive zastąpi Megaupload?

Wczoraj zadebiutowała w końcu usługa Google Drive, czyli wirtualny dysk od internetowego molocha, który tym samym chce stworzyć prawie kompletny...

Zamknij