WTF? Symulator Chirurga 2013

WTF? Symulator Chirurga 2013

I jak tutaj nie zwariować. Gdy widzi się takie gry, to coś się przestawia w mózgu. Dawno nie dostałem tak dużej ilości mindfucku. Wszystko za sprawą symulatora chirurga, na którego natrafiłem wczoraj wieczorem.

Godzina ok. 24, już miałem kłaść się spać. Pomyślałem, że przed tym poprzeglądam jeszcze kilka stron w sieci by znaleźć jakieś ciekawe tematy na następny dzień. No i znalazłem. Symulator Chirurga. I tak oto straciłem dwie godziny z życia.

Nie wiem co brali twórcy tej gry, ale musiał być to naprawdę mocny towar. Olać już nawet toporne sterowanie, które powodowało uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, gdy wykonałem jakąś chorą akcję. Sama oprawa graficzna – ciemne pomieszczenie, tylko ja i mój pacjent – wprowadza psychodeliczną aurę. Biedak nawet nie wie w co się wpakował – kto go będzie operował.

Gdybyście mieli jakieś zaburzenia psychiczne podczas gry w Symulator Chirurga to ścigajcie tych ludzi – oni są za to odpowiedzialni!

Dawno już nie bawiłem się tak dobrze z tak gównianą produkcją.

To jest jedna z tych gier, która potrafi swoje minusy zamienić w plusy. No bo jak tu nie kochać sterowania, gdzie za każdy palec odpowiada osobny przycisk, za za całą rękę myszka. Jak tu nie kochać tych chorych dźwięków i wszechobecnej krwi i jęków pacjenta – nie dość, że czekał na operację pewnie z kilka miesięcy, to jeszcze dostał „wykwalifikowanego lekarza”.

Idź do NFZtu mówili, będziesz miał dobrą operację mówili…

Mam tylko nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł wykorzystania tej gry do praktyk dla przyszłych chirurgów, chociaż w tedy to byłby na prawdę zabawny zawód.

Grę można pobrać za darmo z tej strony

[button link=”http://gamejam.bossastudios.com/” color=”purple”]Surgeon Simulator 2013[/button]

Nie ponoszę odpowiedzialności za krzywdy poniesione w trakcie gry w Symulator Chirurga 2013 – robisz to na własną odpowiedzialność!

 // Tekst powstał w ramach cyklu Jestę Ekspertę #1: Gry

To może Cię zainteresować:

  • http://www.facebook.com/profile.php?id=1678017970 Szymon Szydełko

    Hmm, w sam raz na bibę: najpierw „nektar życia”, potem to -- kupa śmiechu na 100%.

Przeczytaj poprzedni wpis:
playstation
Sony chce nam pokazać przyszłość, ciekawe jak będzie wyglądać

Dzisiaj, chwilę po północy, na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się filmik przedstawiający... No właśnie co on w ogóle przedstawia?

Zamknij