Zaczynam wszystko od początku

Zaczynam wszystko od początku

Po długich męczarniach, nieprzespanych nocach i wielu wypitych filiżankach melisy blog CoJaMysle? wraca do żywych! Swoją drogą to ciekawe jak szybko można przyzwyczaić się do bloga. Przelewanie swoich myśli na wirtualny papier przez ostatnie kilkanaście tygodni zajmowało mi sporo czasu. Nagle z dnia na dzień musiałem ten czas wypełnić czymś innym – dobrze, że było Euro 2012 to przynajmniej nie było aż tak źle.

Niestety przez niedopilnowanie wielu spraw, przez głupotę i nieprofesjonalizm kilku osób, a także po części przez moją lekkomyślność utraciłem wszystkie pliki oraz całą bazę danych. Tak więc nie zachował się żaden mój tekst, oprócz recenzji gry na PlayStation 3 Sorcery: Świat Magii – znalazłem ją w odmętach mojego Dysku Google.

Teraz, jak prawdziwy Polak, jestem mądry po szkodzie. Ta zaskakująca awaria była dla mnie jak kubeł zimnej wody i potwierdzenie prawa Murphyego:

Jeśli coś może pójść źle, to z pewnością pójdzie źle.

Słowa te są ponadczasowe i kurczę ciężko mi im zaprzeczyć. Na szczęście znalazła się grupka ludzi, która w tym ciężkim dla mnie momencie bardzo mi pomogła i za to im serdecznie dziękuję.

Nie pozostało mi nic innego jak zacząć wszystko od nowa. Bogaty w nową wiedzę i doświadczenia ruszam do przodu. Jak to ładnie określił kiedyś Henry Ford (założyciel Ford Motors Company)

Każda porażka jest szansą żeby spróbować jeszcze raz, tylko mądrzej.

I taki jest mój plan. Jeszcze raz, tylko mądrzej. Już w głowie kiełkuje mi kilka tekstów, którymi chętnie się z wami w najbliższym czasie podzielę. Trzymajcie kciuki.

PS. W końcu stworzyłem stronę kontaktową. Mam nadzieję, że zawarte na niej wskazówki ułatwią nam kontakt.

PS2. Cały blog na razie jest ubogi ale działa. Cały czas będę go poszerzał o brakujące funkcjonalności. Trochę cierpliwości

To może Cię zainteresować:

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1678017970 Szymon Szydełko

  Cóż, ludzie dzielą się na tych co robią backupy, oraz tych co jeszcze nie zaczęli… >_>

 • Nyjacz

  Jeju, ile tu przecinków brakuje. „Ponadczasowe” pisze się razem, podobnie jak z „nieprzespanych”.

  Yo.

 • http://pozatematem.wordpress.com/ szenszol

  nie powiem, że znam ból utraty danych, ale wiem jak blog uzależnia a jaka tragedia jest jak czasami brakuje pomysłu co napisać… 🙂

  • http://www.facebook.com/archi1266 Arkadiusz Lech

   Utrata boli, bardzo boli. A co do pomysłów na razie na ich ilość nie narzekam -- w przygotowaniu mam hmm… niech spojrzę do brudnopisu -- 6 tekstów 🙂 Do tego dochodzą jeszcze spontaniczne „natchnienia” więc tutaj jest dobrze (ostatnio nawet bardzo dobrze)

 • Siewca zmutowanych marchewek

  CHODŹCIE JOINTY WSZYSTKIE, Nyjacz -- hejter wyjdź z klasy jak się nie podoba i nie trzaskaj drzwiami bo przeciąg wieje

 • Pingback: Widziałem Teda - Ty też musisz | CojaMysle?()

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nadchodzi międzynarodowe święto graczy – targi E3

Każdy gracz wie, że czerwiec to dla branży jeden z najważniejszych miesięcy.To właśnie w szóstym miesiącu roku odbywają się największe...

Zamknij